CheckGPS iekārta

Ar CheckGPS iekārtas palīdzību vienmēr esi pārliecināts par savu īpašumu atrašanās vietu! Iekārta darbojas autonomi un regulāri nosūta atrašanās vietas pozīciju.

Kā tas darbojas:

  1. Reģistrē iekārtu caur internetu
  2. Uzstādi sev ērtākos iestatījumus tiešsaistes sistēmā
  3. Ieslēdz ierīci
  4. Paslēp to

Sekot līdzi ierīcei, mainīt iestatījumus vai lasīt paziņojumus varēsiet reālajā laikā, CheckGPS web sistēmā, no jebkuras ierīces ar piekļuvi internetam!

+ MINIATŪRA IEKĀRTA: CheckGPS iekārtu viegli paslēpt, pateicoties tās kompaktajiem izmēriem, niecīgajam svaram un neuzkrītošajam dizainam

+ 100% SASNIEDZAMĪBA: Ja GPS nav pieejams, iekārta noteiks atrašanās vietu, izmantojot GPRS. Iekārtā ir integrēta starptautiska SIM karte, kas nosūtīt koordinātas no jebkuras vietas pasaulē.

+ VIEGLI NOSLĒPJAMS: Zaglim iekārtu būs grūti atrast, jo, pateicoties gulēšanas režīmam, iekārtu nevar identificēt ar signāla detektoru. Šī ir Latvijā izstrādāta tehnoloģija un zagļiem tā nav pazīstama.

+ MAKSIMĀLA DROŠĪBA: kārtas korpuss atbilst augstajai IP67 klasei, kas nodrošina tās izturību pret ūdeni un triecieniem, tādēļ iekārta ir piemērota, lai ar to aprīkotu gan kvadriciklus, gan ūdens transportlīdzekļus.

+ ILGMŪŽĪBA: Iekārta bez uzlādes spēj autonomi darboties vismaz 2 gadus.

+ BRĪDINĀJUMI: Brīdinājumi ar SMS un epasta starpniecību par iekārtas pozīciju, apgabala šķērsošanu, triecienu, baterijas līmeni u.c.

+ AKSELEROMETRS: Pateicoties CheckGPS iekārtā iebūvētajam akselerometram, spēcīga trieciena vai kritiena gadījumā nekavējoties tiks nosūtīts brīdinājums ar koordinātām.

CheckGPS web sistēmas iespējas:

+ VISS VIENUVIET: Izsekojamie īpašumi un personas uz vienas kartes

+ MONITORINGS: Nosaki atrašanās vietu, pārvietošanās ātrumu, virzienu, u.c

+ ĢEOSĒTAS: Zīmē sētas un saņem ziņu par teritorijas šķērsošanu

+ VĒSTURE: Maršruta vēsture par izvēlēto laika periodu

+ BRĪDINĀJUMI: Brīdinājums par pārvietošanos noteiktā ātrumā u.c.

+ IESTATĪJUMI: Pēc iestatījumiem prognozē iekārtas baterijas dzīves ilgumu

Kods:  K03-CHECKGPS

Cena: 170.00 EUR