Autofavorīts

JAUNUMS!!! www.kemperucentrs.lv

Ienākšana kemperu tirgū ar Eiropā labi pazīstamu ražotāju zīmolu pārstāvniecības tiesībām ir loģisks AUTOFAVORĪTS Grupas attīstības turpinājums. Pandēmijas radītā ceļošanas un atpūtas industrijas krīze ir visā pasaulē radījusi gan plašāku pieprasījumu pēc autonomiem un no ārējiem servisiem mazāk atkarīgām ceļošanas risinājumiem, gan palielinājusi interesi tieši par autotūrismu un attālumu ziņā tuvāku apskates un atpūtas vietu apmeklēšanu. Kemperu bizness ir visstraujāk audzis tieši jaunākajā laikā, bet tam ir ļoti senas tradīcijas gan Eiropā, gan Ziemeļamerikā. Ņemot vērā, ka kempera iegāde ir salīdzinoši dārgs pirkums, tad to popularitāte ir vislielākā tieši augstāk attīstītajās un bagātajās zemēs. ASV pēc dažādiem avotiem aptuveni 6 miljoniem ģimeņu īpašumā ir vismaz viens kemperis. Jāpiebilst, ka Eiropā un Ziemeļamerikā nedaudz atšķiras kemperu klasifikācija un ASV, piemēram, tie ir izmēros lielāki. Paaugstinoties kopumā dzīves līmenim Baltijā un Latvijā – kemperu kultūra pamazām ienāk arī mūsu sadzīvē. Noteikti ne tik strauji kā kaimiņzemē Igaunijā, bet tāpat kā pārējām atpūtas industrijas tehnikas jomām, arī kemperiem ir paredzama strauja attīstība tuvāko piecu līdz desmit gadu laikā iezīmējoties tūrisma industrijas globālākām transformācijām un cilvēku vēlmes vienmēr tiekties pēc jaunām izjūtām.

AUTOFAVORĪTS Grupas priekšrocības kemperu tirdzniecībā un apkalpošanā ir acīmnredzamas:

  • attīstīts servisa centru tīkls visā Latvijā
  • ilggadīga pieredze vieglā komerctransporta apkalpošanā
  • pieredze sadarbībā ar lielākajiem pasaules autoražotājiem
  • pieredze visstingrāko apkalpošanas standartu ieviešanā un uzturēšanā
  • pieredze atpūtas biznesā – MOTOFAVORĪTS, mototehnika
  • pieredze atpūtas biznesā – FAVORIT RENT, autonoma
  • labi atpazīstams zīmols Latvijā

Tādēļ loģisks attīstības solis ir ienākšana kemperu tirgū uzreiz ar sadarbību ar tādiem pasaules līmeņa ražotājiem kā HYMER, SUNLIGHT, ERIBA un DETHLEFFS.

Par pieejamiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378

KEMPERUCENTRS.lv – uzticami partneri!