Autofavorīts

Castrol: dzinēju skalotājs/ šampūns.

Autofavorītā ir  pieejams jauns automobiļu tehniskajā apkopē izmantojams šķidrums. Castrol Engine Shampoo ir īpaši izveidots, lai palīdzētu nodrošināt automobiļa motora tīrību un efektīvu darbību.

Preces kods: S01-ESHAMPOO-0.3

KAS TAS IR?

Castrol Engine Shampoo paredzēts apstrādei pirms eļļas maiņas un satur iedarbīgu tīrīšanas līdzekli Powerful Cleaning Agent (PCA), kas likvidē motora piededžus* un savāc vienkopus netīrumu daļiņas, palīdzot tām brīvi iztecēt un attīrot motoru, lai tas būtu sagatavots svaigas eļļas uzpildei. Tas paredzēts vecākiem automobiļiem un automobiļiem ar lielu nobraukumu, bet to var izmantot arī jaunākos automobiļos normālas eļļas maiņas laikā, lai nodrošinātu, ka motors vienmēr paliek maksimāli tīrs.

KĀPĒC TAS JĀLIETO?

Castrol Engine Shampoo piedāvā Jums un Jūsu klientiem vairākus ieguvumus:

  • tas nesatur šķīdinātājus un tāpēc nebojā kritiski svarīgās eļļas blīves;
  • tas satur iedarbīgu tīrīšanas līdzekli Powerful Cleaning Agent (PCA), kas palīdz attīrīt motora metāla virsmas no piededžiem;
  • tas noņem līdz pat 85 % piededžu* benzīna motoros;
  • to var arī izmantot mazajiem dīzeļdzinējiem
  • Viegli lietojams — 5 darbības 10 minūtēs — nevienas liekas minūtes autoservisa boksā.

KĀ TAS STRĀDĀ?

Noklikšķiniet video saiti, lai redzētu, kā Castrol Engine Shampoo atbrīvo motoru no piededžiem pirms svaigas eļļas uzpildes.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Castrol Engine Shampoo būs pieejams kartona kastēs ar 6 x 300 ml pudelēm katrā. Ieteicamais daudzums ir 300 ml uz 3–6 litriem atstrādātās eļļas.

 

* Pamatojoties uz benzīna motoru un dīzeļdzinējiem piededžu attīrīšanas testiem

Engine Shampoo